Aktualności

Aktualności

  Jesteśmy największą i najlepiej wyposażoną kręgielnio-bilardownią w Starogardzie i okolicy! Do dyspozycji naszych gości

więcej >
Promocje

Promocje

Aktualnie w promocji posiadamy wynajem torów w środy, oraz pakiety urodzinowe.

więcej >
Rezerwacja

Rezerwacja

Zarezerwuj tory, bilard, darty, bądź wynajmij kręgelnię na urodziny.

więcej >
Newsletter

Newsletter

Polityka prywatnośći

Zasady Ochrony Danych Osobowych (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, przy ulicy Hallera 16. ( Kręgielnia Kula Bowling tel. 661847490/ Piętro Centrum Rozrywki tel. 572863363)

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu sprzedaży usług, produktów przedstawienia ofert, uczestnictwa w różnego rodzaju konkurach, imprezach, na które uczestnictwo zgadza się Pani/Pan dobrowolnie, zawarcia umowy, wystawienia faktury itp.

3. Pana/ Pani dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celach wymienionych w pkt 2 w sposób bezpieczny i nie będą odsprzedawane ani przekazywane podmiotom trzecim. Wyjątki: firmy z którymi AS Nieruchomości podpisała stosowną umowę powierzenia danych osobowych w celu dystrybucji produktów, usług oraz podmioty działające na podstawie przepisów prawa, m.in. , prokuratura, policja, urząd skarbowy itp.

4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów wymienionych w pkt 2, do czasu odwołania zgody, przez okres zawarcia umowy bądź przedawnienia roszczeń.

5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem sprzedaży usługi, produktu, przedstawienia oferty, uczestnictwa w konkursie, imprezie, zawarcia umowy itd.

8. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.