Aktualności

Aktualności

  Jesteśmy największą i najlepiej wyposażoną kręgielnio-bilardownią w Starogardzie i okolicy! Do dyspozycji naszych gości

więcej >
Promocje

Promocje

Aktualnie w promocji posiadamy wynajem torów w środy, oraz pakiety urodzinowe.

więcej >
Rezerwacja

Rezerwacja

Zarezerwuj tory, bilard, darty, bądź wynajmij kręgelnię na urodziny.

więcej >
Newsletter

Newsletter

Rezerwacja online

Wybierz miejsce

Kula bowling
Kręgle Bilard
Piętro
Bilard LaserTag

Wybierz datę i godzinę

Rezerwacje klientów Twoja rezerwacja
Cena: Podane ceny obowiązują w standardowych godzinach otwarcia. W przypadku świąt i imprez specjalnych ceny mogą ulec zmianie.
Dalej Wstecz

Podaj swoje dane

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w trakcie procesu rejestracji oraz podczas składania zamówień przez administratora danych tj. AS Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Starogardzie Gdańskim, przy ulicy Hallera 16, NIP: 592 225 93 06, w celu realizacji składanych przeze mnie rezerwacji. W tym samym celu podane dane osobowe mogą być przekazywane podwykonawcom w celach związanych z realizacją rezerwacji. Dane podane w trakcie procesu rejestracji przechowywane będą do czasu wystosowania indywidualnej prośby o ich usunięcie.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz jest niezbędnym warunkiem rezerwacji, jak też że przysługuje mi prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Wstecz
Zamknij